در حال انتقال به بانک ... processing...

درباره ما

 
آنی پز، وب سایت سفارش غذای خانگی  است با مدیریت مهندس علیرضا میرحسینی به آدرس : بخش مرکزی ، شهر یزد، کوچه بیوک ، خیابان شهید مطهری ، بن بست 37مطهری ، پلاک 615 ، طبقه همکف و شماره تماس : 09381257374  که فعالیت خود را با همکاری خانم‌‌های خانه دار در سال 1398 آغاز  کرده است .
  غذاهای آنی پز توسط خانم های خانه دار با رعایت نکات بهداشتی، با بهترین و تازه‌ترین مواد غذایی تهیه و برای خریداران ارسال می‌شود.
  علاوه بر غذاهای خانگی، امکان سفارش فینگرفود، غذاهای مجلسی و غذای شرکتی در وب سایت آنی پز وجود دارد.
  برای کسب رضایت هرچه بیشتر کاربران، قابلیت کم، زیاد و حذف یا اضافه کردن مواد اولیه مورد نظر کاربر در سفارش‌های آنی پز توسط کاربر امکان پذیر است و کاربر می‌تواند مطابق با سلیقه و نیاز خود نحوه طبخ، تزئین و ارسال سفارش را هنگام ثبت سفارش مطابق با درخواست خود دریافت نماید.
   سرویس آنی پز برای سفارش غذای شرکتی با ارائه منوی غذای شرکتی متنوع و با قیمت منعطف، از سال 1399 آغاز به کارخواهد کرد و هم اکنون با شرکت‌های بزرگ و معتبر در حال عقد قرارداد است. 
  مهم ترین اولویت های آنی پز، ایجاد اشتغال برای خانم های خانه دار و همچنین ارائه غذایی با بالاترین کیفیت برای کاربران است. آنی پز از هر گونه تلاش برای بالابردن کیفیت خدمات خود به کاربران و مادران شاغل دریغ نمی کند و همواره در تلاش است تا در طول فرایند خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.
  وب سایت آنی پز دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد ، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است.
  آنی پز با ارائه طیف گسترده ای از غذاها تلاش می کند تا نیازهای متفاوت کاربران را برآورده سازد. ارائه قیمت های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت عالی هدف اصلی آنی پز می باشد. آنی پز با درک اهمیت این موضوع برای کاربران خود، با به کارگیری نهایت توان برای دست یابی به این هدف تلاش می کند.
  لازم به ذکر است که وب سایت آنی پز در حال حاضر  در شهر  یزد فعال است.

تمامی حقوق این سایت برای آنی پز محفوظ است. شماره امداد مشتریان ناواکو ۴۳۵۷۰-۰۲۱